Biżuteryjnie

Zegarki Longines – elegancka precyzja

męski zegarek Longines - francuska elegancja

Niezawodność i precyzja — to dwa słowa, które nasuwają się na myśl o idealnym zegarku. Dla wielu z nas czas jest niezwykle istotnym czynnikiem, warto zatem zainwestować w markę, która swoją perfekcją zdobyła nie tylko serca użytkowników na całym świecie, ale i uznanie podczas najważniejszych wystaw w Paryżu, czyli zegarek marki Longines.

Longines zegarki — nie tylko precyzja

Zegarki Longines to połączenie wysmakowanego stylu, nieprzesadnej elegancji i szwajcarskiej precyzji, charakteryzującej liderów zegarmistrzowskiego świata. Niezależnie od tego, czy prezentowany chronometr dedykowany jest biznesmenowi, bizneswoman, tenisiście czy entuzjastce jazdy konnej — każdy egzemplarz wyprodukowany przez markę Longines to niewątpliwe dzieło sztuki. Przyświecająca projektantom producenta dewiza brzmi „elegance is an attitude”, czyli elegancja jest podstawą. Patrząc na kolejne promowane przez markę modele, nie da się zaprzeczyć, że właśnie elegancja wiedzie tu prym.

Zegarek marki Longines — odpowiedni dla najlepszych

Wspomniana wcześniej szwajcarska precyzja zegarków firmowanych logo uskrzydlonej klepsydry już dawno została doceniona przez liderów w świecie sportu. Świadczy o tym niezaprzeczalnie fakt, iż do roku 1980 Longines pełnił funkcję chronometrażysty podczas odbywających się Igrzysk Olimpijskich. Dzisiaj doceniany przez sportowców na całym świecie cieszy się nieagresywną, ale skuteczną promocją, zdobiąc nadgarstki takich osobistości jak Andre Agassi czy Stefania Graf. Zegarek marki Longines zdobył także uznanie wśród gwiazd kina, takich jak Kate Winslet czy Simon Baker. Co ciekawe, jednym z posiadaczy Longinesa był człowiek, który o czasie myślał nieustannie, a mianowicie sam Albert Einstein.