Biżuteryjnie

Zegarek – droższy czy tańszy model?

modny zegarek damski ze złotym paskiem

Zegarki damskie jak inna biżuteria dla kobiet potrafi sporo kosztować. Są panie, które kochają zegarki zupełnie tak samo jak buty, i lubią do każdej swojej stylizacji mieć zupełnie inny, pasujący model. Jakie zegarki są modne i ile warto wydać na dobry model? Podpowiadamy poniżeń.

Klasyka zawsze w cenie

Klasyczny zegarek powinien znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Taki dodatek pasuje zawsze i wszędzie. Elegancka kreacja, garnitur do pracy oraz suknia na wielkie wyjścia – idealnie będzie pasować do tego klasyczny, prosty zegarek ze srebra lub złota.

Nowoczesny design

U jubilera można znaleźć bardzo drogie, efektowne i oryginalne modele damskich zegarków, które zaskakują designem, rozmiarem oraz dodatkami. Damskie zegarki z cyrkoniami, z malunkami na tarczy pub z bardzo bogatymi, dużymi bransoletkami to również bardzo popularny gadżet wśród wielu pań. Taki model idealnie się sprawdzi do stylizacji, które chcemy podkreślić takim efektownym drobiazgiem.

Pomysł na prezent

Zegarek damski to idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety, niezależnie od jej wieku czy stylu. Sprawdzi się jako prezent dla mamy, żony, siostry czy szefowie. W sklepach można znaleźć bardzo proste, aczkolwiek efektowne modele za cenę od 300 zł do 1000 zł. Taki drobiazg będzie bardzo trafiony, gdyż panie chętnie noszą na co dzień zegarki zarówno ze względów praktycznych, jak i wizualnych. Dodatkowo, można kupić taki modele które same będą modyfikować i zmieniać w nich paski.