Biżuteryjnie

Z czym łączyć złoto?

Złoto zawsze było obiektem pożądania. Zawsze było wyrazem elegancji, klasy i stylu. Nosząc złotą biżuterię trzeba jednak uważać by nie popaść w przesadę, która jest najprostszą drogą do kiczowatej stylizacji. Jak nosić złotą biżuterię, by dodawała stylizacji uroku, a nie raziła przesadą?

Złota biżuteria nabiera blasku w połączeniu z barwami podstawowymi, świetnie wygląda w połączeniu z kolorami jesieni takimi jak, beże, brązy, czerwień, czy pomarańcz. Nie możemy też zapominać o klasycznej czerni, bieli, czy granacie.

Stare i nowe.

Można uzyskać bardzo ciekawe efekty dzięki połączeniu złotej biżuterii, którą teraz kupisz z biżuterią, którą pożyczysz od babci. Połączenie starego z nowym daje niebanalny, niepowtarzalny efekt. Nie znajdziesz dwóch identycznych stylizacji, a chyba o to nam chodzi?

Złoty łańcuszek.

Możesz go nosić na kilka sposobów. Delikatny i subtelny do stylizacji codziennych do pracy. Tu jednak należy bardzo uważać, by nie popaść w przesadę. I do stylizacji mniej formalnych łącząc złote łańcuszki z modnym naszyjnikiem boho, czy wisiorkiem w kształcie geometrycznej figury.

Diamenty i cyrkonie.

Złoto, diamenty i cyrkonie wyglądają razem cudownie i elegancko. Łącząc złoto z diamentami o nieoczywistych kolorach, jak na przykład czarnym, uzyskasz zaskakująca i niebanalną stylizację.

Złoto jest bardzo eleganckim uzupełnieniem stylizacji. Trzeba jednak używać go z umiarem i zadbać o ciekawe połączenie, by dodawało klasy, a nie kojarzyło się z tandetą.