Biżuteryjnie

Męskie bransoletki – modny dodatek

Wielu mężczyzn niechętnie sięga po biżuterię uważając, że stanowi ona domenę kobiet. Coraz częściej jednak poza zegarkiem, obrączką i łańcuszkiem panowie sięgają po inne błyskotki.

Męska biżuteria

Panowie od lat decydowali się na pojedyncze kolczyki w uszach lub skromne bransoletki. Szczególnie te drugie przeżywają obecnie swój renesans. Powstaje wiele modeli, bransoletki męskie występują w ogromnej ilości wzorów i kolorów. Męska bransoletka to obecnie jeden z modniejszych dodatków stroju. Noszenie bransoletek przez mężczyzn przestało być powodem do wstydu czy kpin.

Męskie bransoletki – przegląd modeli

Najmodniejszymi męskimi bransoletkami są obecnie sety składające się z kilku elementów. Męskie bransoletki w najmodniejszych wzorach to zwykle kilka modeli z koralików (najczęściej drewnianych lub z mas imitujących kość oraz z minerałów), rzemienie i szersze skórzane oraz materiałowe pasy. Takie bransoletki męskie pasują do codziennych stylizacji z gładkimi koszulkami i jeansami, a także do letnich lnianych garniturów. Do klasycznych garniturów lepiej pasować będzie szeroka skórzana męska bransoletka – z gładkiej skóry w kolorze garnituru lub paska zegarka, zapinana na zatrzaski lub klamerkę jak zegarek. Do takiego stroju pasują również bransoletki z metali szlachetnych.

Jak nosić takie dodatki?

Z pewnością siebie! Męskie bransoletki dodają stylizacjom charakteru i uzupełniają je. Dopełniona biżuterią stylizacja staje się spójna i kompletna. Nie należy zapominać o odpowiednich dodatkach, także do codziennych stylizacji.