Biżuteryjnie

Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna powinna dobrze komponować się z sukienką i współgrać całościowo. Wybór nie jest łatwy, istnieje przecież tyle pięknych dodatków, które zachwycają pięknem i elegancją.

Umiar przede wszystkim

Panna Młoda powinna pamiętać o tym, że zbyt dużo biżuterii może wpłynąć negatywnie i nie dodawać uroku. Ważne, aby zachować umiar w tej sferze. Nie do każdej sukni ślubnej pasują duże, ozdobne kolczyki, czy też wisiorki. Jeśli suknia jest skromna i prosta, można dodać ładny, delikatny naszyjnik, złoty lub srebrny pierścionek, a nawet stylową opaskę lub wianek ślubny. Nie należy jednak przesadzać w tej sferze, chyba, że Panna Młoda pragnie wyglądać jak choinka.

Bransoletki i naszyjniki

Biżuteria ślubna cechuje się tym, że dodaje subtelności i podkreśla piękno kobiety. Delikatna bransoletka, ze złota lub srebra, jest dobrym pomysłem (jednak nie wtedy, gdy suknia ma długi rękaw). Bogato zdobiona gór sukni nie wymaga zakładania naszyjnika, który po prostu zginie w całości. Jeśli jednak góra jest dosyć delikatna, można skorzystać z naszyjnika, który będzie delikatny i nie krępujący ruchów.

Wybierając biżuterię ślubną, zwróćmy uwagę na to, jaką mamy suknię. To ona jest podstawą, według której dobierać należy dodatki. Nadmiar biżuterii może tylko zaszkodzić i krępować ruchy kobiety, dlatego warto rozważyć bardziej delikatne opcje, które podkreślą kobiecość. Wielkie wisiory i kolie w tym przypadku nie są dobrym pomysłem.

Oferta sprzedażowa biżuterii na ślub tutaj